. مقالات رایگان - بهترین وارزانترین مقالات وفروش شارژتلفن همراه محمود هفت تیرکش - مقالات ارزشمند
سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
تبلیغ تی وی
 
آن که بر اثر هر گناهی از برادرانش کناره گیری کند، دوستانش کم شوند . [امام علی علیه السلام]
 
امروز: یکشنبه 93 اسفند 10

انصاف نیوز : به دنبال انتشار خبر «هفت تیرکشی مداح معروف در اتوبان بابایی» که در آن نامی از وی نیامده بود، برخی سایت های اصولگرا روایتی دیگر از هفت تیر کشی «حاج محمود کریمی» ارائه کرده و مقصر را طرف دیگر ماجرا معرفی کرده اند و مدعی شده اند که محمود کریمی مجوز حمل سلاح دارد. سال گذشته نیز رسانه ها گزارش کردند که علی اکبر حیدری فرد، معاون سعید مرتضوی، در مسیر اصفهان در یک پمپ بنزین بر سر نوبت بنزین زدن با کسی درگیر و با هفت تیر شلیک کرده بود که در پی آن بازداشت می شود.
ــ خبر اول ــ
دو روز پیش سایت آینده نوشته بود:
«مشاجره لفظی سرنشینان دو خودرو در اتوبان بابایی که یکی از آن‌ها از مشهور‌ترین و گران‌ترین مداحان تهران است، به تیراندازی انجامیده است. داستان از این قرار است که یکی از مداحان مشهور تهران که صدا سیما در روزهای عزاداری، نوحه خوانی‌های او را مدام پخش می‌کند، ساعت 3 بامداد روز 5 دی ماه در اتوبان بابایی با یک خودروی 206 تصادف می‌کند. این تصادف که می‌توانست مانند صد‌ها نمونه دیگر مثل آن با کروکی و مراجعه به بیمه حل شود به مشاجره و درگیری لفظی می‌کشد. سرنشینان 206 زوج جوانی بودند که از شرق به غرب اتوبان حرکت می‌کردند، گزارش مورد نظر حاکی از این است که ادامه این درگیری به نقاط خطرناکی کشیده می‌شود چرا که مداح معروف و همراهانش که در خوودروی تویوتا بودند کلت کشیده و 5تیر به جلو و گلگیر 206 شلیک می‌کنند. بعد از تیراندازی جناب مداح و همراهان از محل دور شده و سرنشینان 206 به کلانتری شکایت می‌برند و شکایت ثبت و به دادسرا ارسال می‌شود اما جناب مداح تیرانداز در جلسه دادرسی حضور پیدا نمی‌کند».

ــ خبر دوم ــ
به گزارش انصاف نیوز، از شب گذشته نیز سایت های قدس، 598، ندای انقلاب، خبرنو، فارس و تعدادی دیگر از سایت های خبری این جریان، خبری با تیتر «جزئیات حمله اراذل و اوباش به محمود کریمی و ماجرای تیراندازی» ا به شرح زیر منتشر کرده اند؛ البته فارس پس از ساعاتی خبر را از خروجی خود حذف کرد:
«محمود کریمی مداح اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام که بامداد چند روز پیش در یکی از اتوبان های تهران در حال حرکت بود از سوی سرنشینان چند خودرو مورد تهدید قرار گرفت.
یک منبع نزدیک به محمود کریمی در خصوص جزئیات این اتفاق گفت: در این جریان سرنشینان این خودروها با ویراژ دادن اطراف خودرو حاج محمود کریمی وی را مجبور به توقف در حاشیه اتوبان می کنند.
وی ادامه داد: پس از توقف خودرو کریمی در حاشیه اتوبان، سرنشینان خودروهای مزاحم پیاده شده و به سمت خودرو کریمی می روند و این مداح که به همراه خانواده خود بوده برای دفاع از خانواده خود و دور کردن اراذل و اوباش اقدام به شلیک هوایی می کند که این کار هم نتیجه نمی دهد و نهایتا کریمی یک گلوله به سمت لاستیک ماشین یکی از این افراد مزاحم شلیک می کند که این گلوله به گلگیر خودرو اصابت می کند و نهایتا اراذل و اوباش از اطراف ماشین کریمی فاصله می گیرند.
براساس اظهارات این منبع، محمود کریمی از سوی نهادهای مبوطه دارای مجوز حمل سلاح است.
این منبع آگاه همچنین خاطرنشان کرد: به دلیل اثرگذاری حاج محمود کریمی در سالهای اخیر و جذب جوانان به فرهنگ اهل بیت(ع) و ترویج این فرهنگ از سوی وی ما شاهد عصبانیت ضدانقلاب از این مداح اهل بیت هستیم.
نکته جالب و تامل برانگیز در حمله اراذل و اوباش به محمود کریمی اینجاست که اولین بار خبر مورد نظر از سوی سایت صهیونیستی بالاترین و یک سایت بدنام وابسته به آقای زاده فتنه گر منتشر شده است که نشان از سناریوی از پیش طراحی شده رسانه های معاند برای تخریب چهره های هیئتی و مذهبی است».بیشتر: پایگاه خبری انصاف: ماجرای هفت تیرکشی محمود کریمی در تهران 


 نوشته شده توسط در یکشنبه 92/10/15 و ساعت 12:15 عصر | نظرات دیگران()
درباره خودم

مقالات ارزشمند


آمار وبلاگ
بازدید امروز: 63
بازدید دیروز: 168
مجموع بازدیدها: 85854
فهرست موضوعی یادداشت ها
برنامه ریزی استراتژیک[4] . تأثیرات محیطی بر رفتار مشتری[4] . ارزشیابی عملکرد افراد[3] . اقتصاد مقاومتی[3] . اهمیت سفال سازی[3] . باران اسیدی[3] . بهترین خاطرات در چه سنی ثبت می‌شوند؟[3] . تهدید چین[3] . داده کاوی[3] . علل سقوط علمی مسلمانان[3] . قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست[3] . مدیریت استراتژیک[3] . مدیریت پروژه نرم افزاری[3] . مدیریت تولید در صنایع کوچک[3] . مدیریت حوادث[3] . مدیریت مشارکتی[3] . مسئولیت اجتماعی مدیران[3] . نظریه آشوب[3] . نقش والدین در تربیت فرزندان[3] . نگرش مازندرانی ها به گردشگران[3] . نماز[3] . Depression and High School student[2] . آسیب شناسی سازمان[2] . آسیب شناسی رفتار سازمانی[2] . stress[2] . آینده مدیریت منابع انسانی[2] . احتیاجات روحی کارگر[2] . ارزش مدیریت استراتژیک[2] . ارزیابی فعالیت و کارایی واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) در صنایع ایر[2] . استراتژی سه جانبه[2] . استرس شغلی و راه های مقابله با آن[2] . اصول بازاریابی پارتیزانی[2] . اصول مدیریت توسعه پایدار اجتماعی ودگرگونی اقتصادی[2] . اقتصاد دانایی محور[2] . اقتصاد نهادی[2] . انسان شناسی محیط زیست و نظریه ی فرهنگ[2] . ایمنی در محیط های کار[2] . ایین دادرسی[2] . بحران بانکی[2] . بررسی اولویت های سرمایه گذاری آموزشی برای سطوح مختلف سازمانی[2] . بررسی وتحلیل مسائل کسب وکار کوچک وخانگی در زمینه برنامه ریزی اقت[2] . بهترین اعمال روز عاشورا[2] . بهره‌وری، عملکرد، کارایی و اثربخشی در سازمان[2] . بیدل دهلوی[2] . پاورپوینت فرآیند های آموزش و شیوه های اثر بخشی آن[2] . پرورش درخت گردو[2] . تئوری تکنولوژی آموزشی[2] . تئوری مدیریت[2] . تصاویر[2] . تعاریف استهلاک[2] .
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
خبر نامه