سفارش تبلیغ
صبا ویژن

مسخره ترین حرف روحانی

روحانی کلیددار درکعبه خزانه کشور،حرف های باحالی میزنه میگه شیب گرونی ملایمه عجب.یکی نیست به این بابا بگه خودت حقوقت روبکن ششصد تومان ببین میتونی با این شیب ملایم هوا هم بخوری تا زندگی کنی مردم جونشون به لبشون رسیده  لعنت برآن روزی که انقلاب شد.ازاین به بعد والله نمازجمعه رفتن وتظاهرات 22 بهمن رفتن خریت محضه.واسه کی باید بریم واسه این حضرات.آخه تقصیرندارن.وقتی کسایی که همسرانشون تو حرمسراها وکاخها جشن ورقص راه می اندازند وبه ریش ملت میخندند آیا قصه من وتو رو دارند والله ندارند.خدا رحمت کند احمدی نژادو که خوب بود وورفت.این اقا می گه همه بدبختی ها از اون بود خوب کجا همسر احمدی نژاد جشن پایکوبی گرفت.کجا تو آمریکا به اون هتل انچنانی رفت.کی نیروگاه هسته ای را بست.وکی به امریکا باج داد.تحریم در زمان اون هزار برابر دوران روحانی بود ودرامدش نصف دوران روحانی هم نبوداین آقا فقط ادعاست.رهبروعلما دارند چی کار می کنند چرا حرفی نمی زنند.فکر نکنم رهبرهم از این اوضاع خوشش میاد.اگر خوششون نمی اد حرفی بزنند چرا سکوت محض کردند؟مردم دارند زنده زنده می میرند.روز روشن ناموس مردم رو تو خیابون هتک حرمت می کنند.اینقدر مردم بدبخت شدند که مادری بچه اش رو فراموش کرد واگر یک بنده خدایی نبود بچه اش هنگام ثبت نام یارانه زیر ماشین می رفت.امارفحشا کولاک کرده.کجایید روحانیون.مگر اخرت فقط مال بدبختهاست.[ دوشنبه 93/2/8 ] [ 9:50 صبح ] [ alimataji ]

قشنگ ترین دروغ روز

واقعیت‌های مراسم نهاد ریاست جمهوری به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) که این روزهای برخی آن را مستمسکی برای تخریب دولت قرار داده‌اند، از جانب یکی از زنان کابینه که در میهمانی مذکور حضور داشت تشریح شد.
خبرگزاری ایسنا: الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که واقعیت‌های مراسم نهاد ریاست جمهوری به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) که این روزها برخی آن را مستمسکی برای تخریب دولت قرار داده اند چه بود ، توضیح داد: این مراسم با سخنرانی سرکار خانم الهی قمشه‌ای درخصوص جایگاه زن در اسلام و نقش زن در خانواده آغاز شد وو ایشان به راهکارهایی جهت اعتلای نهاد خانواده اشاره نمودند.

وی با اشاره به این‌که در این مراسم بخش‌های هنری نیز ترتیب داده شده بود، گفت: در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از پوشش و حجاب زن ایرانی در ادوار و مناطق مختلف به نمایش گذاشته شد

وی خاطر نشان کرد که در این مراسم به هیچ کدام از حاضرین سکه‌ای اهدا نشد.

امین‌زاده با اشاره به این‌که میهمانان داخلی و خارجی در این مراسم حضور داشتند، توضیح داد: تعدادی از همسران سفرا از کشورهای آسیایی در این مراسم حضور داشتند که در حضور آنها نمایشگاهی از کارهای هنری ایرانی از جمله کارهای سوزن‌دوزی به عنوان زینت لباس و پوشش وحجاب زن ایرانی در ادوار مختلف تاریخی برگزار شد.

وی با اشاره به این که در این مراسم صرفا زنان حضور داشتند ، گفت:هیچ خبرنگار و مردی در این مراسم حضور نداشت و خلاف شرعی مشاهده نگردید.

معاون حقوقی رییس جمهور همچنین افزود: در این مراسم از برخی زنان فعال و دست‌اندرکار در امور خیریه نیز تجلیل به عمل آمد. 


[ شنبه 93/2/6 ] [ 1:18 عصر ] [ alimataji ]

روحانی:همسرم هرجا دوست دارد جشن می گیرد هیچ کس حق اعتراض ندارد

همسر رئیس جمهور در خانه جا دارش جشن بگیرد نه در کاخ های ملت/ بدون سونا و استخر هم می شود برای مردم کار کرد
نماینده مردم تهران گفت: اگر همسر رئیس جمهور می خواهد جشنی برگزار کند در خانه خود برگزار کند، رئیس جمهور اجازه ندهد که همسران مسئولین با اموال دولتی و بیت المال پای علیاحضرت ها را بار دیگر به این مملکت باز کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر روح الله حسینیان نماینده مردم تهران، اسلامشهر، ری و شمیرانات در جلسه روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستور با اشاره به اینکه برخی دوستان به ما انتقاد می کنند که  چرا در دولت سابق سکوت کرده بودید و سخنی نمی گفتید اما اکنون در هر موردی انتقاد می کنید گفت: این سوال درست در مورد شما صادق است چرا با کوچک ترین بهانه ای سوال و استیضاح می کردید و حتی در مورد اظهار نظر  رئیس جمهور و وابستگان وی از شخص رئیس جمهور سوال می کردید اما امروز در مقابل بدعت ها سخن های ناسنجیده ولخرجی ها و اقدامات غیر قانونی سکوت کرده اید. بلکه بی توجه به اصول به توجیه می پردازید و بالاتر از آن حتی اجازه نقد به کسی نمی دهید و با طرح سوال مخالفت می کنید.

وی افزود: داد و فریاد به راه می اندازید به علاوه این ادعا تهمتی بیش نیست زیرا ما هرجا که دولت قبل خلاف اصول عمل می کرد سخت انتقاد می کردیم.

حسینیان ادامه داد: آقای رئیس جمهور شما قرار بود در مدت 100 روز تحول اساسی در اقتصاد بوجود بیاوری، شما قول دادید در اقتصاد قانونی رفتار کنید، شما در تحلیلتان 20 درصد مشکلات اقتصادی را به تحریم ها ربط می دادید و 80 درصد آن را به بی برنامگی ها و بی درایتی ها، آقای رئیس جمهور بیش از 9 ماه از مسئولیت شما می گذرد چه تحول اساسی در اقتصاد دست داده است.

وی گفت: گرانی مایحتاج مردم در حال ادامه است، کارخانه های در حال تعطیلی هستند، بیکاری همچنان دندان نشان می دهد اکنون مدعی هستید شما دولت تدبیر را تشکیل داده اید و تحریم ها هم ترک برداشته است و وزیر نفت شما هم مدعی است فروش نفت دو برابر شده است، وزیر اقتصاد هم می گوید درآمدهای مالیاتی اضافه شده است پس باید مشکلات اقتصادی بهبود می یافت، اولین اثر شکست تحریم ها و افزایش درآمد دولت در گرانی ارز آشکار شد چون برخلاف قانون هنوز ارزی از ارزهای بلوکه شده به حساب بانک مرکزی واریز نشده بود که دولت به بانک مرکزی دستور داد 4.1 میلیارد را که هنوز وصول نشده بود را وصول شده تلقی کند و برای جابجایی با حساب های قابل مصرف اقدام نماید.

نماینده مردم تهران افزود: از دیوان محاسبات کشور تعجب می کنم که در دولت قبل یک میلیارد دلار که دادستان دیوان محاسبات آن را تکذیب کرد از پشت همین تریبون تخلف اعلام کرد و اکنون این تخلف مالی که جز تورم به دنبال نداشته است را به صورت سری اعلام می کند.

وی ادامه داد: برادرم ظاهرا کلید چوبی را به قفل آهنی می زنید یا کلید را وارونه می چرخانید.

حسینیان گفت: آقای رئیس جمهور قرار بود هم چرخ زندگی مردم و هم سانتریفیوژ ها بچرخد البته چرخ زندگی مردم می چرخد نه بهتر از قبل بلکه بدتر یا لااقل مطابق گذشته می چرخد اما آنچه لنگ می چرخد و منتظر فرمان توقف، سانتریفیوژها است و آنچه که کمتر می چرخد لبنیات و مایحتاج اولیه زندگی مردم سر سفره مستضعفان است.

این نماینده مجلس افزود: آقای رئیس جمهور قرار بود پاسپورت ایرانی در خارج از کشور محترم شمرده شود اما اکنون به خاطر کوتاه آمدن ها حتی پاسپورت سیاسی مسئولان جمهوری اسلامی ایران از احترام افتاده است. آمریکایی ها گستاخانه و برخلاف قوانین بین المللی نماینده دولت را در مقر سازمان ملل راه نمی دهند و این یک بی احترامی بی سابقه است.

حسینیان گفت: آقای رئیس جمهور قرار بود کرامت مردم ایران حفظ شود، پرداخت یارانه ها را گداپروری می نامیدید ولی برای گرفتن یک سبد مردم را در صف قرار دادید و دوباره آنها را برای ثبت نام مجدد یارانه مورد منت قرار دادید اعلام نمودید که حساب های آن ها را سرک می کشید آیا بهتر نیست به جای سخت گیری بر مردم جلوی ولخرجی ها را بگیرید، بدون سونا و استخر هم می شود برای مردم کار کرد اما آنچه بیش از هر چیز موجب نگرانی بنده شده است دخالت همسران و خانواده مسئولین در امور کشور و بیت المال است.

این نماینده مجلس افزود: همسر رئیس جمهور اگر می خواهد جشن بگیرد در خانه خود که الحمدلله هم بزرگ است و هم جادار جشن بگیرد، در مسجد یا حسینیه جشن بگیرد نه در کاخ های متعلق به ملت.

فاطمه زهرا (س) دارای شئونی است و با آواز و رقص و اینها تناسب ندارد.

حسینیان ادامه داد: بدعتی نگذارید که خدایی ناخواسته دوباره علیاحضرت ها به این مملکت بازگردند البته در یکی از دولت های سابق تلاش شد که والا حضرت ها دوباره ظهور کنند اما مردم در پای صندوق رای پاسخ این بدعت ها را محکم داد.

نماینده مردم تهران گفت: جشن هنر شیراز از ابتدا با هرزگی آغاز نشد که موسیقی که قرار بود موسیقی سنتی اجرا شود ولی سر از ناکجا آباد درآورد.

وی افزود: از رئیس جمهور می خواهم جلوی این بدعت ها را بگیرد و اجازه ندهند همسران مسئولان با استفاده از امکانات دولتی بار دیگر سنت های جاهلی و زمان شاهنشاهی را احیا کنند، این فریاد امام علی (ع) است که بر رواق تاریخ می پیچد که کجا رفتند آنهایی که سنت ستمکاران پیشین را احیا کردند.

(عزیز برادر روحانی،خوب همسر روحانی بدنکرده از قدیم گفتند مال مفت ودل بی رحم .عزیز برادر برو ببین خانواده روحانی قبل انقلاب چی داشت الان چی داره.ببخشیدهمینه دیگه جرات داری اعتراض کن تا فامیلات  خرما هفت نسلت را بخورنداین تازه اولشه)[ شنبه 93/2/6 ] [ 1:17 عصر ] [ alimataji ]

گیج ترین دولت ایران

کد خبر: 388493
تاریخ انتشار:04 فروردین 1393 - 19:55-24 March 2014
اعتدال نوشت:

مردم دولت احمدی نژاد را به عنوان دولت پرحرف، پرادعا، شتاب زده، انجام کارهای نسنجیده و دولت تخلف از قانون می شناسند و این باید درسی باشد برای دولت روحانی.

هنوز مدت زیادی از دولت روحانی نگذشته ولی بعضی از اشتباهات دولت در همین مدت کوتاه از جمله در گزینش مدیران، کندکاری، عدم قدرت تصمیم گیری، سیاسی کاری در مقابل جبهه مخالف، هدفمندی یارانه ها و سبد کالا نشان داد که دولت در مسائل اجرایی تجربه کافی و لازم را ندارد و دچار نوعی سردرگمی و سیاسی کاری شده است.

دولت اگر بخواهد در رابطه با سیاست خارجی، سیاست داخلی، اقتصاد، فرهنگ و مسائل رفاهی و اجتماعی کارهای بنیادی و اساسی بنماید می بایستی دو تصمیم اساسی و فوری بگیرد. اول طرح فراخوان مشارکت و بکارگیری اشخاص حقیقی و حقوقی زبده و خبره که به او رای داده اند و او را قبول دارند. دوم شفافیت و صداقت با مردم و پرهیز از قول و وعده های بیهوده و غیرعملی و سیاسی کاری نکردن با مردم و نمایندگان ملت در مجلس.

دولت در حال حاضر در هر دو موضوع فوق الذکر در حد قابل قبول عمل نکرده و باعث نارضایتی هم در بین طرفداران و هم در بین مخالفین خود شده است. به نظر می رسد مشاوران روحانی مشاورانی کم سواد و کم تجربه هستند. آنها کسانی اند که در جامعه سیاسی و کارشناسی کشور به عنوان افراد زبده و خبره شناخته نمی شوند و بزرگان نظام آنها را قبول ندارند.

بسیار بجا و شایسته است که رییس جمهور در تصمیمات خود تجدید نظر کند و با صداقت دست دوستی به سوی دوستان و طرفداران خود دراز نماید و همانطور که در شعارهای انتخاباتی خود گفت که دولت تدبیر و امید دولت اعتدال، توسعه و راستگویی است در عمل هم این شعارها را ثابت کند و به همه مردم جامعه نشان دهد.


[ دوشنبه 93/1/4 ] [ 10:49 عصر ] [ alimataji ]

لینک های ویژه

دیگر امکانات


بازدید امروز: 59
بازدید دیروز: 79
کل بازدیدها: 700666