سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خوردن گوشت پسرتوسط مادر

عصر ایران: یک شبه نظامی کرد عراقی تبار مدعی شده است که گروه داعش سال گذشته در  موصل جسد یک اسیر کرد پیشمرگه را به مادرش که برای یافتن او از روستایی نزدیک به موصل رفته بود، خورانده است.

روزنامه حریت ترکی نوشت:  یاسر عبدالله" یک شهروند انگلیسی کرد تبار که از 6 ماه پیش برای جنگ با داعش در قالب گروه های پیشمرگه کرد   به عراق رفته است در مصاحبه با روزنامه سان این مطلب را مطرح کرده است.

عبدالله به روزنامه سان گفت:" سال گذشته (میلادی) یک مادر کرد برای پیدا کردن فرزند اسیرش به قرار گاه داعش در شهر موصل رفته است. رهبران داعش در قرار گاه از این زن به گرمی پذیرایی می کنند و به این بهانه که از راه دور و درازی آمده است برای او آب و غذا می آورند.

پس از خوردن غذا مادر فرد اسیر شده از فرماندهان داعش می پرسد چگونه می توانم پسرم را ببینم . فرماندهان نیز به او می گویند چند وقت پیش پسرت را دیدی . چون غذایی که خوردی با گوشت پسرت آماده شده بود!"

روزنامه سان می نویسد: یاسر عبدالله 36 ساله در سال 2000 به بریتانیا مهاجرت کرد و در منطقه یورکشایر اقامت گزید. او هم اکنون صاحب همسر و 4 فرزند است.

این شهروند کردتبار عراقی گفته است سال گذشته پس از اطلاع از موضوع اقدام داعش در خوراندن گوشت پسر به مادر کرد عراقی تصمیم گرفته است به عراق برود و در قالب نیروهای پیشمرگه کرد با داعش مبارزه کند.

تا کنون گزارش های مختلفی از جنایت های عجیب و غریب و بی سابقه داعش در مناطق تحت تسلط این گروه در عراق و سوریه مخابره شده است.

این گروه تروریستی که تعداد افراد آن در حدود 30 هزار نفر برآورد می شود، تا کنون با انتشار فیلم هایی از  به بریدن سر، قطع اعضاء بدن و زنده زنده سوزاندن اسرای نظامی در اختیار خودش تلاش کرده است با تکنیک ایجاد رعب و وحشت بر تسلط خود بر مناطق تحت اشغال خود در عراق و سوریه ادامه دهد.

در هفته های گذشته داعش متحمل شکست های سنگینی شده است و روز گذشته بیش از 30 هزار نیروی ارتش و نیروهای شبه نظامی شیعه عراقی در بزرگ ترین عملیات نظامی پس از اشغال موصل در تابستان سال جاری عملیات آزاد سازی شهر تکریت (زادگاه صدام ) را از دست این گروه تروریستی آغاز کرده اند.

این عملیات گام نخست و مهم برای عملیات احتمالی بزرگ تر که قرار است در بهار سال آینده برای آزاد سازی شهر موصل (مفر اصلی داعش در عراق) به اجرا در آید، محسوب می شود.


[ پنج شنبه 93/12/14 ] [ 8:55 عصر ] [ alimataji ]

گنجی چینی شد

به گزارش نامه نیوز، تیم تیانجین چین پیشنهادی قابل توجه به مرتضی پورعلی گنجی ارائه کرد و طرفین به توافق رسیدند.

مدافع ملی پوش ایرانی که در جام ملت ها خوش درخشید، پس از شیرمحمدی و رضا شاهرودی، سومین ایرانی لیگ چین خواهد بود.

چینی ها که در بسکتبال توانستند بازیکنان سرشناس ایرانی را جذب کنند به فوتبالیست های ایرانی زیادی مثل صادقی، دژاگه، قوچان نژاد و ... نیز پیشنهاد دادند اما موفق به جذب آنها نشدند اما بالاخره توانستند یک گزینه را جذب کنند.

پورعلی گنجی در صورتی که موافقت نفتی ها را جلب کند شاگرد آری هان در تیانجین چین خواهد شد.

بازیکنان ایرانی علاقه زیادی به بازی در لیگ چین ندارند چرا که زندگی در چین ساده نیست ضمن اینکه بازیکنان باید درصد قابل توجهی از درآمدهای خود را به عنوان مالیات پرداخت کنند با این حال پیشنهادی بالغ بر 2 میلیون دلار برای پور علی گنجی کاملا وسوسه کننده است.[ دوشنبه 93/12/4 ] [ 6:12 عصر ] [ alimataji ]

راز مجسمه

سی تی اسکن مجسمه بودائی 1000 ساله راز جالبی را در مورد این مجسمه فاش کرد.


[ دوشنبه 93/12/4 ] [ 6:6 عصر ] [ alimataji ]

مسخره کردن ایران به دست داعش

گروه تروریستی داعش لحظاتی پیش مسؤولیت انفجار بمب نزدیک سفارت ایران در طرابلس پایتخت لیبی را به عهده گرفت. این گروه تروریستی با انتشار تصاویری از لحظات انفجار در سفارت ایران در طرابلس جمهوری اسلامی را به حملات بیشتر در طرابلس تهدید کرد.
[ دوشنبه 93/12/4 ] [ 6:2 عصر ] [ alimataji ]

لینک های ویژه

دیگر امکانات


بازدید امروز: 79
بازدید دیروز: 79
کل بازدیدها: 700686